کد خبر : 196464
تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 فروردین 1401 - 16:12

دانلود زیرنویس فیلم Furioza 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Furioza 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Furioza 2021 یک فیلم جدید لهستانی از نتفلیکس، با تصاویری شروع می شود که کاملاً مخالف پیام کلی فیلم است. فیلم سراسر خشونت و بی رحمی است. با این حال، اولین عکس، که مردی را در حال خیره شدن به آب نشان می دهد، آرامش را نشان می دهد. حس آرامش در

دانلود زیرنویس فیلم Furioza 2021 یک فیلم جدید لهستانی از نتفلیکس، با تصاویری شروع می شود که کاملاً مخالف پیام کلی فیلم است. فیلم سراسر خشونت و بی رحمی است. با این حال، اولین عکس، که مردی را در حال خیره شدن به آب نشان می دهد، آرامش را نشان می دهد. حس آرامش در کل تصویر وجود دارد که طوفان قریب الوقوع را پیش بینی می کند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/furioza-2021/

Furioza (2021) Movie Review and Ending Explained - SpikyTV

زیرنویس فیلم Furioza 2021 کارگردان لهستانی که با فیلم کمدی “PolandJa” در سال ۲۰۱۷ نام خود را بر سر زبان ها انداخت، فیلم هیجان انگیز مافیایی “Furioza” را با بی واسطه ای ذهنی کارگردانی کرد. داوید، یک پزشک و برادر یک رهبر باند بدنام، که در شهر زندگی می کند، از خانواده اش جدا شده و برای کنار آمدن با یک تراژدی گذشته مبارزه می کند، قهرمان داستان است.

زندگی داوید، با این حال، پس از ظهور دوباره شعله سابقش، زیکا، چرخش مهمی می یابد. سپس، در حالی که به عنوان یک خبرچین پلیس زندگی دوگانه ای دارد، بیشتر درگیر درام باند می شود.

محیط حومه شهر به فضای گانگستری فیلم می افزاید. به طور همزمان، بازیگران پر ستاره برخی از چهره های شناخته شده صنعت فیلم لهستان، از جمله بازیگر کهنه کار لهستانی، یانوش چابیور، حضور دارند. با وجود پایان مشکوک، داستان به نقطه اول باز می گردد. در ضمن چون وقایع به سرعت اتفاق می افتند باید دقایق قبل را ذهنی به یاد بیاورید. اگر در یافتن معنا مشکل دارید، اجازه دهید آن را منسجم تر کنیم.

داستان با مردی شروع می شود که به سمت دریا می رود و با یک دایره کامل به پایان می رسد. در همین حین، در مترو، گروهی از هولیگان ها داوید، پزشک را مورد آزار و اذیت قرار می دهند. زیکا، عضو سابق شعله و باند داوید، پس از ده سال غیبت دوباره ظاهر می شود.

پس از کشته شدن برادرش دارو در درگیری با یک باند رقیب، زیکا از باند فرار کرد. او اکنون برای پلیس کار می کند و به افسر روان رنجور بائر گزارش می دهد. داوید با ژیکا و بائر روبرو می شود که سعی دارد برادر داوید کازوبیان را به دلیل ارتباطش با گروه اوباش فوتبال “فوریوزا” دستگیر کند.

Antman، یک رئیس باند رقیب، مظنون به فروش مواد مخدر، و پولانسکی، یک تاجر پنهان که صاحب بندر گدانسک و کلوپ شبانه XOXO است، نیز در صحنه هستند. ساکنان Furioza اکنون بازدیدکنندگان مکرر سالن هستند. به گفته پلیس، گلدن، یکی از همکاران کازوبیایی، مظنون به دست داشتن در تجارت مواد مخدر است. مقامات به طور خاص به دنبال کازوبیان نیستند. در عوض، آنها می خواهند شبکه مواد مخدر را از گدانسک تا دوبلین متوقف کنند.

Furioza (2021) Movie Review and Ending Explained - SpikyTV

زیرنویس Furioza 2021 گلدن مدت کوتاهی پس از ملاقات داوید با کامیلا، زوزیا و کازوبیان در خانه آنها وارد می شود. علیرغم شواهدی که علیه آنها وجود دارد، مقامات تلاش می کنند تا باند را متوقف کنند، اما هولیگان ها معمولا یک قدم جلوتر می مانند. کازوبیان نیز در میان آنها به دنبال موش‌ها است، در حالی که مرگ گری حاکی از بازی بد در گروه است.

پس از مرگ غم انگیز کازوبیان، داستان به سمت جنوب می رود. داوید با وجود اینکه شغلش به عنوان پلیس زندگی او را به خطر می اندازد، عاشق زیکا می شود. با این حال، ما می دانیم که نیروهای عمیق تری در کار هستند، زیرا داوید کار خبرچین خود را ترک می کند و قول می دهد قاتل کازوبیان را به دست عدالت بسپارد.

ما معتقدیم که Antman در ابتدا Kaszubian را مانند بقیه اعضای گروه کشت. Antman و Kaszubian دشمنان سرسخت بودند، و منطقی بود که Antman، به عنوان رئیس باند مخالف، دستور قتل Kaszubian را صادر کند. عملیات خرید و فروش مواد مخدر Antman به احتمال زیاد به دلیل درستکاری کازوبیان مختل شد.

داوید پس از مرگ کازوبیان کار خود را به عنوان یک خبرچین رها می کند و قول می دهد که عامل کازوبیان را پیدا کرده و ترور کند. کامیلا کازوبیان، همسر کازوبیان، داوید را تشویق می‌کند تا از برادر متوفی خود انتقام بگیرد. با محکومیت، داوید و دیگر اعضای Furioza پولانسکی، یک تاجر شرور را که از شکسپیر لذت می برد، می آورند.

اعضای Furioza اواخر همان شب در یک پارکینگ می خوابند. اعضای Furioza خودرو را استخوان بندی می کنند و هنگامی که انتمن اتومبیل خود را به عقب برمی گرداند به انتمن و افرادش حمله می کنند. انتمن به داوید می گوید که کازوبیان تنها دوست و بزرگترین دشمن او در یک رویارویی رو در رو بوده است.

Antman فقط به رئیس باند رقیب سابق خود احترام می گذارد زیرا او یک اراذل قدیمی با مدیران است. با این حال، ما نمی توانیم به طور کامل به Antman اعتماد کنیم زیرا او با کمک گرفتن از دیگران برای انجام فعالیت های شیطانی خود، دست های خود را تمیز نگه می دارد. با این حال، فیلم‌های امنیتی که توسط زیکا از صحنه جنایت به دست آمد، چهره قاتل را نشان داد. به نظر می رسد گلدن مقصر است.

باوئر پس از اینکه گلدن را در بازداشت پلیس قرار می دهد، فیلم را به یک خبرچین پلیس تبدیل می کند. بائر از گلدن می‌فهمد که انتمن یک تجارت عظیم مواد مخدر را در بندر اداره می‌کند و پلیس‌ها منتظرند تا او را دستگیر کنند. در همین حال، باند گلدن هنگامی که از آنها دعوت می کند تا با Antman دست به دست هم دهند، متوجه فریبکاری می شوند.

Furioza (2021) Movie Review and Ending Explained - SpikyTV

در همین حال، Dzika، یکی از اعضای سابق Furioza، فیلمی را منتشر می کند که قاتل Kaszubian را نشان می دهد و وفاداری باند و محدودیت های اخلاقی خود را نشان می دهد. پس از افشای این خبر، اکثر اعضای باند، این ویدئو را در اینترنت تماشا می کنند، خشمگین و آماده برای انتقام گیری از گلدن. از طرف دیگر، زیکا در نتیجه نشت کار خود را از دست می دهد.

اعضای باند پس از اطلاع از اینکه گلدن قاتل کازوبیان است، برای درگیری جبهه ای به باشگاه XOXO می روند. داوید می خواهد خودش گلدن را بکشد، اما زیکا و بقیه او را متقاعد می کنند که اینقدر عجولانه عمل نکند. بالاخره او یک پزشک و یک شهروند خوب است و بقیه اعضا دلیل می‌کنند که او در بیمارستان بیش از زندان مسئولیت دارد.

از طرف دیگر سایر اعضای Furioza موافق هستند که گلدن باید بمیرد زیرا این قانون دنیای باند است. آخرین چرخش رویدادها مانند کارهای در حال مرگ ژولیوس سزار رخ می دهد، با طلایی که به عنوان بروتوس تناسخ پیدا می کند. بروتوس، از سوی دیگر، جان خود را گرفت. از سوی دیگر، طلایی سرنوشت بسیار بدتری در انتظار دارد. بقیه تعیین می کنند که خانواده هایشان حتی اگر به زندان بروند از صندوق باشگاه نفقه بگیرند. در نتیجه این استدلال، اعضای فداکار Furioza چندین بار به گلدن ضربه می زنند که منجر به مرگ گلدن می شود.

داستان با داستان عاشقانه داوید و زیکا همراه است. داوید و زیکا ده سال قبل از اتفاقات فیلم با هم قرار داشتند. با این حال، به نظر می رسید که مرگ دارو به روزهای خوش آنها پایان دهد. آنها در حین کار روی پرونده مواد مخدر دوباره به هم نزدیک می شوند. زیکا و سرپرستش بائر به دلیل ترس زیکا از امنیت داوید با هم اختلاف دارند.

در همین حال، آنها در چند قطعه فیلمبرداری شده مغزی شخصی می شوند، که یکی از آنها، به خصوص هنگام غروب، تأثیری ماندگار بر مخاطب می گذارد. پس از مرگ گلدن، اکثریت اعضای Furioza به زندان محکوم می شوند. از طرف دیگر، زیکا وظایف و نشان خود را رها می کند تا با داوید، کامیلا و زوزیا به سفری اقیانوسی برود.

داستان با داستان عاشقانه داوید و زیکا همراه است. داوید و زیکا ده سال قبل از اتفاقات فیلم با هم قرار داشتند. با این حال، به نظر می رسید که مرگ دارو به روزهای خوش آنها پایان دهد. آنها در حین کار روی پرونده مواد مخدر دوباره به هم نزدیک می شوند. زیکا و سرپرستش بائر به دلیل ترس زیکا از امنیت داوید با هم اختلاف دارند.

در همین حال، آنها در چند قطعه فیلمبرداری شده مغزی شخصی می شوند، که یکی از آنها، به خصوص هنگام غروب، تأثیری ماندگار بر مخاطب می گذارد. پس از مرگ گلدن، اکثریت اعضای Furioza به زندان محکوم می شوند. از طرف دیگر، زیکا وظایف و نشان خود را رها می کند تا با داوید، کامیلا و زوزیا به سفری اقیانوسی برود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

درج رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح