کد خبر : 206421
تاریخ انتشار : یکشنبه 20 آذر 1401 - 11:27

دانلود زیرنویس فیلم The Most Colorful Time of the Year 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Most Colorful Time of the Year 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Most Colorful Time of the Year 2022 رنگارنگ ترین زمان سال، حرفه ای را برجسته می کند که در مورد فیلم های تعطیلات Hallmark اغلب نادیده گرفته می شود. کاترینا باودن (۳۰ راک) در نقش اپتومتریست ایفای نقش می کند که نمی تواند کمک کند معلم علوم دخترش با کوررنگی او

دانلود زیرنویس فیلم The Most Colorful Time of the Year 2022 رنگارنگ ترین زمان سال، حرفه ای را برجسته می کند که در مورد فیلم های تعطیلات Hallmark اغلب نادیده گرفته می شود. کاترینا باودن (۳۰ راک) در نقش اپتومتریست ایفای نقش می کند که نمی تواند کمک کند معلم علوم دخترش با کوررنگی او روبرو شود. آیا این فیلم بینایی ۲۰/۲۰ دارد یا برای عبور از آن به یک جفت چسب چشم نیاز خواهید داشت؟ آن را دریافت کنید – بنابراین می توانید به جای تماشای آن، چشمان خود را بپوشانید؟ در حال حرکت…

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Most Colorful Time of the Year 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Most Colorful Time of the Year 2022 کاترینا باودن نقش دکتر میشل استیونز، اپتومتریست را بازی می‌کند که مشکوک است با معلم علوم دخترش مشکلی پیش آمده است. آقای رایان تانر (کریستوفر راسل) باهوش، قد بلند و خوش تیپ است – پس چرا وقتی کسی رنگ‌ها را به او می‌گوید، گیج می‌شود؟ و چرا او از کریسمس متنفر است، به طوری که تمام تزئینات را در کلاس شلوغ خود ممنوع کرده است؟ میشل می داند چه خبر است: رایان جهان را سیاه و سفید می بیند. به معنای واقعی کلمه. او اصلا رنگی نمی بیند. این زمانی است که میشل با یک آزمایش بالینی برای لنزهایی روبرو می شود که – انگشتان دست روی هم – شرایط ژنتیکی کوررنگی را معکوس می کند.

میشل مصمم است به معلم علوم دخترش در این موضوع شخصی کمک کند که او تمام تلاش خود را کرده تا از همه پنهان کند، اما آیا هرگز اجازه خواهد داد که او به او کمک کند؟ اوه – و مارک سابق ترسناک میشل (آستین بال) او را تنها نخواهد گذاشت.

دانلود زیرنویس فیلم رنگارنگ ترین زمان سال ۲۰۲۲ پس از یک فصل فیلم‌ها و فیلم‌های ژانر ناسازگار با خنده‌های بزرگ، این یک فیلم شاخص است که بیشتر شبیه نشانه‌های سال‌های گذشته است. همچنین بخشی از معجزه ۱۹۹۴ در خیابان ۳۴ وجود دارد، مربوط به: دختر میشل، بیلی (آوا وایس)، اما من این ارتباط را برای شما می‌گذارم تا برقرار کنید.

آوا وایس در نقش دختر میشل بازی خوبی ارائه می دهد. این بچه آنقدر جسارت دارد که از درخت کریسمس در سخنرانی خود با عنوان «رنگ‌ها از کجا می‌آیند» استفاده کند، حتی اگر همه بچه‌ها می‌دانند که آقای تانر یک مرد بزرگ است.

زیرنویس فیلم The Most Colorful Time of the Year 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Most Colorful Time of the Year 2022 شهر سنترویل مراسم معمول نورافشانی درختان را برگزار می‌کند، مدرسه ابتدایی برایتون کنسرت کریسمس برگزار می‌کند، و کلیسای خواهر میشل یک مراسم بسته بندی هدیه دارد. رایان کریسمس را انجام نمی دهد – اما اکنون انجام می دهد.

به جای جفت کردن رنگارنگ ترین زمان سال با فیلم دیگری با فرضی مشابه از سال ۲۰۲۲، ممکن است جالب باشد که آن را با رنگارنگ ترین فیلم کریسمس یا فیلم ویژه ای که می توانید به آن فکر کنید، دنبال کنید. راستش را بخواهید، برنامه ویژه تعطیلات روحی یا The Guardians of the Galaxy امسال می تواند کار کند، مانند هر تکراری از The Grinch.

خوب، همه آنها نمی توانند برنده باشند. بسیار خوب – شاید رنگارنگ ترین زمان سال در ترکیب های قبلی Hallmark بهتر عمل می کرد. در مقایسه با همه فیلم‌های جاه‌طلب، عجیب و باکلاسی که امسال از هالمارک دریافت کرده‌ایم، واقعاً قابل مقایسه نیست. و این ربطی به اجرا ندارد. من دوست دارم کاترینا باودن را در این نوع نقش ببینم، بسیار متفاوت از ۳۰ Rock’s Cerie. همه چیز به این ربط دارد که این داستان، صادقانه بگویم، دیوانگی مطلق است. این لزوما چیز بدی نیست! فیلم‌های هالمارک که دارای انگیزه‌های وحشیانه و پیچش‌های داستانی عجیب هستند، اغلب خاطره‌انگیز هستند، و رنگارنگ‌ترین زمان سال قطعاً این‌ها را دارد.

به عنوان یک اپتومتریست، دکتر استیونز یک توپ کاملا شل است. او اجازه نمی دهد هیچ مرز شخصی یا حرفه ای او را از تلاش برای اصلاح دیدگاه معلم علوم دخترش باز دارد. او تا آنجا پیش می رود که چند شخصیت – از جمله آقای تانر – مفهوم رضایت را برای او مطرح می کنند. او کاملاً زیاده‌روی می‌کند، اما عملکرد دوست‌داشتنی باودن، دکتر استیونز را از انحراف به قلمرو استالکرها باز می‌دارد. همچنین ضرری ندارد که تمام انرژی استالکر فیلم از مارک سابق میشل ساطع می شود.

زیرنویس فیلم رنگارنگ ترین زمان سال ۲۰۲۲ اما سرخراش واقعی در طول فیلم، تقریباً در حرکت آهسته آشکار می شود. در نهایت، پس از اشاره های متعدد، مشخص می شود که فیلم نمی داند کوررنگی چگونه کار می کند. آقای تانر صرفاً کوررنگ قرمز-سبز یا آبی-زرد نیست. او نمی تواند هیچ رنگی را ببیند، زیرا تمام دید او یک برنامه تلویزیونی از دهه ۱۹۵۰ است. من کور رنگ نیستم، اما فکر می‌کردم کاملاً رایج است که کوررنگی به این معنی نیست که شما رنگی را نمی‌بینید. مسلماً، وضعیتی به نام تک رنگی وجود دارد که بینایی را به این روش تحت تأثیر قرار می دهد – اما در ۱ مرد از ۱۰۰۰۰۰ مرد رخ می دهد. کوررنگی قرمز-سبز در ۱ از ۱۲ مرد رخ می دهد. فقط یک جستجوی گذرا در گوگل این اطلاعات را به من داد، و می‌توانست با گفتن دکتر استیونز – یک اپتومتریست – به سادگی بگوید: “شما تک رنگ دارید.” در عوض او می گوید که وضعیت او “بسیار حاد” است که به نظر می رسد دست کم گرفته شود. این مرد ۱ در ۱۰۰۰۰۰ است – به معنای واقعی کلمه!

زیرنویس The Most Colorful Time of the Year 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس رنگارنگ ترین زمان سال ۲۰۲۲ سپس لنزهای معالجه جادویی وجود دارد که علیرغم آنچه ویدیوهای ویروسی شما را باور می کنند، واقعاً به افراد کوررنگی اجازه نمی دهند همه رنگ ها را ببینند. در عوض، کنتراست بین رنگ‌هایی را افزایش می‌دهند که معمولاً برای آنها یک رنگ گل آلود به نظر می‌رسد. اما هی – لنزها در حال انجام آزمایشات بالینی هستند. من نمی دانم چه پیشرفت های پزشکی در فیلم هالمارک به دست آمده است. و دوباره، ممکن است برخی از حقایق را اشتباه دریافت کنم. من متخصص نیستم، اما حداقل در گوگل جستجو کردم.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

درج رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح